אודות

גם אנחנו מאמינים כי כולנו זכאים ליהנות מקניה מושכלת המורכבת משירות טוב, מוצרים איכותיים ובמחירים הוגנים.

בדיוק לשם כך אנו כאן.

 

 לקנות. לשתף. לחסוך BSHARE

 

אחרי שנים רבות בהם אנו מתמחים באיתור ויבוא של אלפי מוצרים מובילים מרחבי העולם ושיווקם ישירות ממחסני ההפצה בארץ בזירה המקומית, החלטנו כי, הגיע הזמן להנגיש את כל הטוב הזה לכ-ו-ל-ם.

לקנות

Bshare  הוקם כמיזם עסקי, חברתי ששם לו למטרה לאפשר לנו, הישראלים ליהנות מרכישת מוצרים מבוקשים, ממגוון תחומים רחב, במחירים אטרקטיביים ובחוויית קניה שאין דומה לה.

מטרה זו מושגת ומתאפשרת הודות לקיומו של שילוב מנצח בין פורטל קניות רחב היקף, הנעשה במקביל להקמתה של רשת חברתית צרכנית, מושכלת, המתבססת על עקרון השיתוף על כל יתרונותיה.

הודות לשיטת תמחור ייחודית, המבוססת על יבוא עצמאי רחב היקף וכן שיתוף פעולה יעיל והדוק עם יבואנים וספקים מן המובילים בעולם ובארץ, אנו שמחים להיות הפלטפורמה הנבחרת והמועדפת על ידי אלפי גולשים המבקשים מדי יום לרכוש מוצרים ללא פערי תיווך, בחיסכון של עד 60% הנחה.

אנו מאמינים כי חווית הקניה הייחודית שפותחה בכל אלמנט באתר וכן השימוש בכוח הקניה העצום שלנו ביחד, כקבוצה צרכנית מאוחדת הם השילוב המנצח. שילוב המעניק לראשונה, לנו, הצרכנים כוח קניה חסר תקדים.

אנו מאמינים שקניה קבוצתית, רחבת היקף צריכה לזכות אותנו במחירים אטרקטיביים במיוחד.  שילוב האלמנט השיתופי חברתי המתבסס על  ״חכמת המונים״ כפי שבא לידי ביטוי במגוון הם אמצעים המבטיחים שהקניה שלנו כצרכנים תהיה מושכלת, חכמה וחווייתית.

 

לשתף

כחלק בלתי נפרד מהאג׳נדה החברתית שלנו, אנו מאמינים שדברים טובים צריכים לשתף בין חברים. מכאן בנינו פלטפורמה ייחודית במאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו להפוך את הקניה האישית שלו לרווחית במיוחד.

לראשונה בישראל, ניתן לקנות ולקבל החזר כספי על הרכישה באמצעות שיתוף חברתי חכם. שיתוף זה מעניק לכם גם כוח צרכי עצום וחיסכון כספי חסר תקדים.

 רוצים לדעת כיצד? היכנסו לראות>>

 

לחסוך

 אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לאלפי גולשים הנהנים בכל פעם מחדש מקניה חכמה המתבצעת במגוון ערוצים רחב, ליהנות ממענה אנושי חביב במיוחד, משירות לקוחות הזמין 24.7, ממדיניות החלפת מוצרים הוגנת ובעיקר לעשות את מה שכולנו כל כך אוהבים. קניות בכיף.

הצטרפו אלינו, ביחד כיף יותר לקנות, לשתף ולחסוך.

מתחילים ע-כ-ש-י-ו!

לקוחות מספרים